vstup do fitness

Better Fitness s.r.o.

Co vás čeká v nadcházející sezóně? 

  • Propagace našeho klubu – před koncem školního roku a během letních prázdnin jste nás mohli potkat hned na několika akcích, kterých jsme se účastnili. Navštívili jsme několik základních škol v Chebu s ukázkou našich kroužků, kde děti mohly na vlastní oči vidět MUAY THAI a POLEDANCE. Byli jsem také na Leteckém dni Cheb a také na Rodinném festivalu v DDM Cheb. Tuhle letní jízdu zakončíme naším dnem otevřených dveří, který se koná 6.9. od 15:00 do 17:00. Takže pokud ještě nemáte pro svou ratolest vybraný kroužek, my jsme přidali několik dalších termínu pro kroužky, abychom dokázali váš obrovský zájem uspokojit. 
  • O štít města aneb házená v Chebu – letos se opět bude konat turnaj v házené a my se už těšíme na všechny týmy, které se u nás připravují. Loni nás navštívili házenkářky norského týmu, a to jak juniorky, tak dospělé hráčky a letos se těšíme i na další týmy, které přislíbily účast. Až budeme mít další informace, o čase a datumech, budeme vás včas informovat.
  • Kurz MUAY THAI pouze pro ženy – nově, v září, pro Vás otevřeme MAUY THAI kurz POUZE pro ženy. Pro všechny dámy, které přemýšlejí, kam si jít pořádně zacvičit, je tohle skvělá volba! Více v samostatném článku v sekci AKTUALITY.

No a teď už jen závěrem říct, že jsme moc rádi za všechny děti, které k nám chodí na kroužky, a že je to tak baví. Jsme rádi za všechny z vás, kteří chodí cvičit, potkávají se s námi a občas prohodí i nějaké to slovo a hlavně jsme rádi za všechny, kteří chápou, jací jsme vlastně blázni. Tak jen tak dále a pojďte makat!

nezapomeňte – 6. září od 15 hodin pro vás máme připravený den otevřených dvěří! zjistíte, jak to u nás vypadá, seznámíte se s trenéry a můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá. 
Zjistíte, jak to u nás vypadá, seznámíte se s trenéry a můžete se zeptat na cokoliv, co vás zájmu. Máme ještě několik posledních volných míst na kroužcích. 


Těšíme se na Vás! 
Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás