vstup do fitness

Better Fitness s.r.o.

Na začátku jara jsme udělali pár malých změn, něco málo poklidili i přestěhovali a pár věcí jsme i dokoupili. 

  • Nové zámky v pánských šatnách – teď již bez klíčků, jelikož ty se nám z větší části ,,vypařily„, máte nově k dispozici zavírání na visací na všech pánských skříňkách. Zámek si můžete samozřejmě nosit svůj vlastní a nebo sis jej můžete koupit i u nás na recepci. DŮLEŽITÉ – ZÁMEK SI NA SKŘÍŇCE NENECHÁVEJTE, vždy bude bez výjimky večer odstraněn!
  • Další vybavení do fight sálu – začátkem měsíce března jsme se spojili s firmou EGO-COMBAT a díky jejich schopnostem jsme dostali prvotřídní malé i velké lapy, chrániče pro děti a i velké závěsné pytle, a to i s naším logem. Takže pokud budete někdo z vás hledat vybavení na thajský box, mma či podobně, rozhodně mrkněte k nim, protože to stojí opravdu za to.
  • Náš svět, naše pravidla – napsali, vyřezali a nalepili jsme naše desatero zásadních věcí k dodržování. Takže ve zkratce NEDODRŽUJEŠ = NECVICÍŠ. Jsou na dvou místech a jsou dost viditelně umístěné, tak to nikdo nepřehlédne a každy si je může vzít k srdci. 

No a teď už jen závěrem říct, že jsme moc rádi za všechny děti, které k nám chodí na kroužky, a že je to tak baví. Jsme rádi za všechny z vás, kteří chodí cvičit, potkávají se s námi a občas prohodí i nějaké to slovo a hlavně jsme rádi za všechny, kteří chápou, jací jsme vlastně blázni. Tak jen tak dále a pojďte makat!

PS: Nebojte, tohle ještě nejsou všechny novinky, které pro vás máme. Kromě vybavení kluků nahoru do fight sálu jsme ještě dokoupili i další tyče na poledance a jedno překvapení dolů do gymu. A na podzim chystáme něco tak velkého, že se celé město bude moct zapojit – to se máte na co těšit. 
Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás