Image Alt

MMA

Mixed martial arts

MMA (smíšená bojová umění) strhávají pozornost fanoušků z celého světa. Rozrůstající se komunita MMA zápasníků může být skvělou příležitostí, jak zazářit v oktagonu. 

“jsme skutečné mma”

Proč by měly děti umět MMA? Důvodů je mnoho. Komplexnost tohoto sportu podporuje tělesné dovedností ve všech směrech. Podívejte se níže.

Co je mma?

Náš klub nabízí lekce MMA pro děti ve věku 9 – 15 let. Kurz podporuje nejen rozvoj fyzické zdatnosti a dovedností, ale zároveň přináší i možnost poznat svou vlastní sílu a vrozené předpoklady. Současně se snažíme děti vychovat i tak, aby věděly, čeho jsou schopné a dokázaly fungovat i v náročných situacích.

MMA, jak už název napovídá, je disciplína spojující různé bojové techniky. Zahrnuje styly řecko-římského zápasu, boxu, thajského boxu, kickboxu, jiu-jitsu, juda a dalších. Při MMA se smí používat ruce, nohy, kolena, lokty a techniky boje na zemi. MMA je náročný sport, který vyžaduje rychlost, sílu, vytrvalost a dovednosti.

Benefity MMA

fyzická kondice
sebeobrana
koordinace těla
disciplína
mentální odolnost
flexibilita
zábava
nová přátelství

Jaké kurzy nabízíme

MMA pro děti
Věk: 9 – 15 let
ÚTERÝ A ČTVRTEK
16:00 – 17:00

který kurz bude ten tvůj?

 
 
 
Přihlášky jsou k dostání na recepci Better Fitnes, kde je můžete i odevzdávat nebo je poslat oskenované formou e-mailu: info@better-fitness.cz
nové členy momentálně nenabíráme

VYBAVENÍ

Vybavení na MMA na internetu najdete mnoho. Základní výbavou jsou u nás MMA rukavice, jsou lehčí, méně objemné a mají volné prsty narozdíl od rukavic na box, což umožňuje i lepší manipulaci. Bandáže na ruce pod rukavicí chrání a vytváří podporu zápěstí i rukám. Dále můžeme doporučit kraťasy a rashguard, což je triko s dlouhým rukávem se střihem na tělo, které umožní volný pohyb. A nejdůležitější výbavou je chránič na zuby.

Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete se obrátit na trenéra na první zahajovací hodině kurzu, který vám rád pomůže a poradí. 

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Pro sparingy a i na zápasech se využívají další ochranné pomůcky jako je helma, chrániče holení a suspenzor. Toto vybavení není povinným základem na tréninky.

CHRÁNIČ NA ZUBY DOPORUČUJEME VŠEM A VŽDY!

BLOG

Jakých závodů jsme se účastnili? Jaké akce pro vás pořádáme? To se dozvíte u nás na blogu!

Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás