Image Alt

Trenéři

náš tým 

Je nám velkou ctí představit náš Better Club tým zkušených trenérů, kteří pomáhají vašim dětem uspět ve vybraném sportu. Díky jejich odborným znalostem, zkušenostem a zodpovědnému přístupu si můžete být jisti, že jsou vaše děti v dobrých rukou.

“podpořit zapál pro sport u dětí je náš cíl”

Zuzana Sehnoutková

Trenérka Pole Dance

725 050 558

Michal Matas

Trenér MMA

777 881 204

NAŠE HODNOTY

1 KVALIFIKACE

Naši trenéři jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové s certifikacemi pro daný obor. Mají mnohaleté zkušenosti v oblasti daného sportu nejen jako sportovci samotní, ale také na postu trenérů dětí i dospělých. 

2 MOTIVACE

Všichni trenéři jsou nadšenými sportovci, kteří rádi vidí zájem mladých lidí o sport. Sami se věnují i jiným oblastem sportu a neustále se rozvíjejí. 

Dříve soutěžili na vysoké úrovni a dosahovali skvělých výsledků. Proto své svěřence vedou důsledně k lepším výkonům a umožňují jim se účastnit na soutěžích různé úrovně.

3 INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Naši trenéři přistupují ke každému dítěti individuálně a přizpůsobují trénink nejen jeho fyziologickému vývoji, ale také jeho osobnosti. Berou ohledy na jeho predispozice i zdravotní omezení. 

4 KOMUNIKACE

Jasná a efektivní komunikace je základem pro správné předávání zkušeností a dovedností každého jednotlivého trenéra u nás. Nemusíte se bát, nikdo na vaše děti křičet nebude. S velkou trpělivostí a zájmem předávají informace, instrukce i zpětnou vazbu. 

ADAPTABILITA

Každá hodina ani skupina dětí není stejná. Náš tým je plně schopný přizpůsobit se jakékoliv změně a nastavit si tak každou hodinu, aby byla pro děti přínosná i zábavná. Všichni jsou plně zkušení s prací od nejmenších dětí až po dospělé.

6 RESPEKT

Máte strach, že by skupina mladých dospělých mohla někomu přerůst přes hlavu? Tak u nás se to určitě nestane! Naši trenéři si již od začátku dokáží udělat respekt a být respektováni, díky svým odborným i životním zkušenostem.

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Přihlášky lze odevzdat na recepci Better Fitness nebo oskenované na e-mail: info@better-fitness.cz

Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás