vstup do fitness

Better Fitness s.r.o.

,,Vánoční cukroví musí pryč” aneb zimní soustředění pro děti.

Skončily Vánoce a do Better Clubu se opět nahrnuly děti. Na konci roku jsme si vystřihly skvělé soustředění v té nejlepší společnosti dětí z thajského boxu, MMA a pole dance, trenérů a externistů včetně týmu Fun Arény v Chebu. 

Tentokrát jsme to vzali od podlahy a poskytli našim svěřencům kompletní sportovní přípravu podle současného trendu. Moderní přístup bavil nejen nás, ale i všechny účastníky. Nebo to alespoň tvrdili. 🙂

Každý den jsme začínali společným kondičním tréninkem, který zahrnoval zábavné hry na rozehřátí, silový trénink a závěrečné protažení. Následovala první hodina tréninku pro zlepšení dovedností. Než jsme se opět vrhli do tréninků po obědě, měli jsme pauzu vyplněnou o přednášky na různá témata týkající se zdraví. 

Jelikož se nedá trénovat čtyři dny v kuse a pohyb by měl být hlavně zábava, rozhodli jsme se tentokrát dětem věnovat dárek v podobě výletu do Jumparény, kde jsme všechny za pár hodin krásně unavili. 

Všem děkujeme za krásné čtyři dny na závěr roku a těšíme se na vás zase na dalším soustředění. Uvidíme, co si na vás vymyslíme příště. 

Pro více informací, fotek a videí nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás