vstup do fitness

Better Fitness s.r.o.

Letos poprvé jsme se zúčastnili ligy thajského boxu pod taktovkou C.M.T.A. V sobotu 14.10. jsme dorazili do Prahy se třemi zápasníky. Po zvážení jsme do hodiny dostali naše pořadí v soutěži. A v tu chvíli začal lehký stres. Čísla šla, bohužel pro nás, bohu dík pro zápasníky, za sebou. Proč bohužel? V C.M.T.A. se totiž soutěží na dvou rinzích, ale my s sebou měli pouze jednoho trenéra, našeho Romana Dostála a ten se rozpůlit neumí. (nebo nám to tentokrát neukázal :)) 

Stalo se nechtěné a první dva zápasy jsme měli souběžně. Ale naštěstí existují ještě lidé, kteří i v soutěži rádi pomohou a jiný trenér se našeho staršího svěřence ujal. Děkujeme.

Teď už se pojďme podívat na ty zápasy!

Jako první šel na řadu náš junior Pavel. V prvním kole předvedl sebejistý zápas plný tvrdě vydřené techniky. Bohužel s přibývajícími koly mu ubyly síly a protivník využil své převahy. Po třech kolech tentokrát prohrál na body. Ale příště ho určitě uvidíme s rukou zdviženou!

V druhém a zároveň souběžném zápase nás reprezentoval starší zápasník Ota. Jednalo se o jeho úplně první ligu. Přišel posbírat teprve zkušenosti a osahat si závodní půdu. Přes velkou snahu, ale i nervozitu mu ukázal mnohem zkušenější protivník, kdo je tu “šéf” a po třech kolech byl Ota poražen na body.

V třetím zápase se ukázal Petr. Do ringu vlezl s hlavou vztyčenou, odhodlaný vyhrát a nedat protivníkovi nic zadarmo, i když se jednalo o jeho první zápas. Přes veškeré snahy a tvrdé údery jeho boj nestačil na vítězství a po třech kolech měl méně bodů než jeho sok.

Z ligy jsme ale neodešli zklamaní. Odnesli jsme si to nejcennější a to jsou zkušenosti a nová motivace do dalších zápasů. Děkujeme všem klukům za jejich odvahu a jejich trenérovi za skvělou práci a podporu. 

Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás