vstup do fitness

Better Fitness s.r.o.

Kroužky pro děti Cheb 8-18 let. Pole Dance, Thajský box a MMA
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ BETTER CLUB

Naše kroužky jsou skvělou mimoškolní aktivitou pro děti z Chebu a okolí starší 8 let. Zakládáme si na kvalitním sportovním zázemí, kde se dětem snažíme předávat, že pohyb by měl být součástí jejich života a měl je především bavit. Tréninky se nesou v přátelském duchu nejen z naší strany, protože si s dětmi tykáme, ale hlavně podporujeme přátelství i mezi dětmi samotnými v rámci všech kategorií. Děti z pokročilých skupin se u nás účastní i tréninků mladších začátečníků a jdou jim příkladem jako “starší sourozenci”.

Tréninky s námi nejsou jen nudná rutina a dril. Obsah každé hodiny přizpůsobujeme věku dětí a jejich schopnostem na základě psychomotorického vývoje. Oblíbené jsou především hry na zahřátí na začátku hodiny nebo týmové soutěže.

V rámci klubu pořádáme dvakrát ročně soustředění (zimní a letní) pro všechny členy klubu. Děti se navzájem seznámí, učí se novým věcem v rámci přednášek s externisty a trénují s profesionálními trenéry i v posilovně. Získávají tak představu, jak vypadá komplexní příprava sportovce.

pokud nás ještě neznáte, můžeme se setkat osobně:
Den dětí se Sovou

26. května od 14:00

Rodinný den nebanice

1. června od 13:00

Letecký den

17. - 18. srpna

den otevřených dveří v Better fitness

9. září od 15:00 do 17:00

naše kroužky

Náš klub nabízí tři různé kroužky pro děti – Thajský box, MMA a Pole Dance. Více o konkrétním sportu si můžete přečíst v odkazech pod fotkou. Najdete zde důležité informace jako je rozvrh, potřebné vybavení a další.

Thajský box
Pole Dance
MMA
den otevřených dveří v Better Fitness

Dne 9. září 2024 pořádáme den otevřených dveří v našem fitness pro všechny, kteří hledají zájmové aktivity pro děti v Chebu. Během odpoledne od 15:00 do 17:00 se můžete přijít podívat  na ukázky všech našich kroužků, které zde budeme opakovaně předvádět. Zároveň máte příležitost se zeptat na bližší informace přímo trenéra, který zaštiťuje daný sport. 

Během dne otevřených dveří si můžete vzít vytištěnou přihlášku, vyplnit ji a rovnou odevzdat. 🙂

Pozn.: Na den otevřených dveří není potřeba si nosit nic s sebou, jedná se pouze o “informační schůzku” pro vás a vaše děti, jestli jsme to, co opravdu hledáte. Pokud ano, rovnou nám zde můžete nechat vyplněné přihlášky.

Přihlášky

Pokud máte vážný zájem o kroužek Thajského boxu, Pole Dance nebo MMA, můžete si své místo zajistit už dříve než 9. září odevzdáním přihlášek na recepci Better Fitness během otevírací doby.

Přihlášky jsou k dispozici vytištěné právě u nás na recepci nebo si je můžete stáhnout v odkazu níže.

Přihlášky můžete odevzdávat pouze osobně a musí být podepsané! Přihláška je závazná. Odevzdáním vyplněné přihlášky se zavazujete k tomu, že Vaše dítě chce nastoupit na kroužek v Better Clubu z.s. Avšak při naplnění kapacity kroužku mají přednost ty děti, které budou mít kroužek uhrazený včas.

*Věkové rozmezí u oddílů je pouze orientační, konečné slovo pro rozdělení do skupin má trenér/trenérka na základě dispozic dětí a jejich dosažených dovedností.

Ještě něco navíc

Nejsem jen obyčejný sportovní klub. Kromě pravidelných tréninků organizujeme pro děti i další akce jako jsou workshopy nebo společný běh na Zelenou Horu jako seznamovák na začátku roku.

A jaký by to mělo smysl jen trénovat a nezažít úspěch? Všechny děti, které mají zájem, připravujeme i na soutěže. V rámci Pole Dance se pravidelně účastníme Mia Festivalu. Thajboxeři nás reprezentují na oficiální lize thajského boxu C.M.T.A., Noci boje v Mariánských Lázních nebo amatérských zápasech. Nově máme domluvené i sparringy s jinými tělocvičnami.

buďme v kontaktu

Sledujte nás pro aktuální dění v klubu na našich sociálních sítích.

Zavřít

Better Factory s.r.o.,
Valdštejnova 721/17,
Cheb 35002, CZ

Tel.: +420777603776
E-mail: info@better-fitness.cz

Otevírací doba

Pondělí – čtvrtek:  8:00 – 18:00
Pátek:  8:00 – 15:00
Sobota, neděle: dle domluvy

ROZŠÍŘENÝ VSTUP:
Pondělí – neděle: 6:00 – 22:00

Sledujte nás